Casa De Campo Tamandua - Conexao Com A Natureza!
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa De Campo Tamandua - Conexao Com A Natureza! Villa bevindt zich op ongeveer 2 km van Igreja de Nossa Sra. Da Abadia da Cruz do Monte en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Het binnendecor biedt uitzicht op de tuin en is voorzien van een flatscreen TV met satellietzenders. De villa heeft 4 slaapkamers en 5 badkamers.
Een complete keuken met een magnetron en een koelkast is beschikbaar in deze villa.
- Locale bezienswaardigheiden
- Capelinha Santos Reis4624 km
- Igreja Nossa Senhora do Livramento3429 km
- Igreja Nossa Senhora da Aparecida4583 km
- Igreja de Nossa Sra. da Abadia da Cruz do Monte2637 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Casa De Campo Tamandua - Conexao Com A Natureza!?
Gasten van Casa De Campo Tamandua - Conexao Com A Natureza! kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Casa De Campo Tamandua - Conexao Com A Natureza! te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa De Campo Tamandua - Conexao Com A Natureza! is $228. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa De Campo Tamandua - Conexao Com A Natureza!?
Casa De Campo Tamandua - Conexao Com A Natureza! beschikt over een complete keuken met een koelkast en een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren.